Autodetailing

Polerowanie reflektorów

Reflektory samochodowe z czasem robią się żółte, porysowane i emitują słabe światło, pomimo sprawnych lamp. Da się je wypolerować tak, by wyglądały jak nowe. Jest to zabieg, który poprawia estetykę oraz widoczność, dzięki czemu automatycznie zwiększa on nasze bezpieczeństwo. Koszt usługi jest kilka razy mniejszy niż kupno nowych lamp. Polerować można lampy przednie oraz tylne.

Polerowanie szyb

Czyste i przejrzyste szyby są niezbędne aby zachować bezpieczenswo jazdy samochodem. Najbardziej na zarysowania jest podatna szyba przednia, ze względu na pracujące wycieraczki. Wykonujemy usługę usuwania rys oraz zmatowienia z powierzchni szyb samochodowych: czołowych, bocznych i tylnych - przywracając im pierwotną gładkość.

Polerowanie karoserii

Polerowanie lakieru samochodowego usuwa wady takie jak wiry od szczotek myjni, hologramy, zarysowania i utlenioną warstwę (zmatowienie).

Woskowanie

Wosk, oprócz poprawy wyglądu lakieru, zabiezpiecza go przed późniejszym osadzaniem się zanieczyszczeń na jego powierzchni i konserwuje. Wosk tworzy niewidoczną gołym okiem warstwę, która sprawia, że kolejne mycia samochodu będą przebiegały łatwiej, ponieważ zabrudzenia nie będą już tak mocno wnikać w karoserię i tym samym jej niszczyć.