Pranie pianowe

Ekspresowy czas schnięcia dzięki zastosowaniu najnowszej technologii!

Nasza firma wykonuje usługi prania pianowego z ekspresowym czasem schnięcia:

tapicerek samochodowych

tapicerek meblowych

dywanów i wykładzin

Technologia prania pianowego

Proces prania tapicerki metodą pianową polega na rozprowadzeniu roztworu gęstej piany na czyszczonej powierzchni, a następnie odessaniu go wraz z rozpuszczonym brudem. Do czyszczenia wnętrz samochodów wykorzystujemy równocześnie parę pod ciśnieniem - dzięki wysokiej temperaturze para radzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami, ponadto zabija roztocza, bakterie i grzyby, co sprawia iż czyszczenie parą jest idealne dla alergików i astmatyków. Nasza technologia pozwala na dokładne usuwanie tłuszczu, brudu oraz nieprzyjemnych zapachów. Gwarantuje ona ekspresowy czas schnięcia, nieosiągalny przy zastosowaniu żadnych innych metod!

Dlaczego warto skorzystać z oferowanego przez naszą firmę pianowego prania tapicerek i dywanów?

Wykorzystywana przez nas technologia jest jedyną, jaką można zastosować do wyprania tapicerki samochodowej w jesienno-zimowe dni! Gęsta piana nie wnika w głębokie warstwy czyszczonych powierzchni lecz zostaje w górnej warstwie, co daje rewelacyjne rezultaty czyszczenia i krótki czas schnięcia.

W samochodzie bardzo ważne jest, aby po wypraniu tapicerki proces schnięcia był jak najkrótszy. Taką gwarancję mają Państwo korzystając z naszych usług!

Ta sama metoda wykorzystywana jest przez nas do prania tapicerek meblowych. Wchodzimy do mieszkania klienta z całym potrzebnym sprzętem i czyścimy na miejscu tapicerkę, która ekspresowo schnie.

Dywany i wykładziny również czyszczone są przez nas pianowo. Również usługę możemy wykonać u klienta, za pomocą specjalnego urządzenia, czas schnięcia także jest ekspresowy.